Vi är Sysarb!

Vad står vi för? Vilka är vi som jobbar här och varför gör vi det vi gör? Oavsett om du vill läsa mer om vår vision eller hitta en specifik Sysarbare, så har du hittat rätt!

Världens bästa lönesättning

Vi på Sysarb drömmer om ett arbetsliv där lönesättningen är smidig, transparent och ekonomiskt hållbar. Där chefer har rätt kunskap, verktyg och beslutsunderlag att sätta löner som upplevs rättvisa, attraherar och motiverar medarbetare.

Vi erbjuder arbetsgivare verktyg, konsultstöd och tjänster för bättre lönebildning. Med marknadens säkraste beslutsunderlag kan du som kund alltid sätta rätt lön som motiverar medarbetare att uppnå verksamhetens mål.

Vi gör det enkelt för dig att sätta rätt lön!

Här är vi!

Amanda Rosdahl

Digital Communication Manager
amanda.rosdahl@sysarb.se
0589-501 60

Ann-Marie Strandell

Consultant
ann-marie.strandell@sysarb.se
070-376 70 30

AnnaKarin Runestad

Consultant
annakarin.runestad@sysarb.se
070-694 44 52

Daniel Edenholm

CEO | Chief Executive Officer
daniel.edenholm@sysarb.se
070-217 82 79

Daniel Pärlesköld

Consultant
daniel.parleskold@sysarb.se
070-343 20 90

Elof Lindh

Account Manager
elof.lindh@sysarb.se
070-948 94 55

Emanuel Makhoul

Sales Manager
emanuel.makhoul@sysarb.se
072-080 17 78

Erik Göransson

Account Manager
erik.goransson@sysarb.se
073-051 78 10

Iréne Bergstrand

Key Account Manager
irene.bergstrand@sysarb.se
076-191 95 27

Joakim Rosdahl

CTO | Chief Technology Officer
joakim.rosdahl@sysarb.se
070-881 21 87

Jonas Möller

Consultant
jonas.moller@sysarb.se
070-247 53 10

Lovisa Johansson

Consultant
lovisa.johansson@sysarb.se
072-888 40 25

Martina Larsson

Customer Success Manager
martina.larsson@sysarb.se
0589-35 57 79

Peter Wäfors

Administrative Manager
peter.wafors@sysarb.se
070-284 68 57

Philip White

Developer
philip.white@sysarb.se
0589-501 60

Pierre Hedström

Consultant
pierre.hedstrom@sysarb.se
076-677 88 92

Sandra Fröjdenstam

Customer Success Manager
sandra.frojdenstam@sysarb.se
0589-35 57 72

Sanna Helgstrand

Customer Success Manager
sanna.helgstrand@sysarb.se
0589-501 60

Saskia Linton

Consultant Manager
saskia.linton@sysarb.se
0589-35 57 84

Simon Cehlin

Developer
simon.cehlin@sysarb.se
0589-501 60

Timmy Eliasson

CMO | Chief Marketing Officer
timmy.eliasson@sysarb.se
073-314 02 05

Tuija Jensen

Administrator
tuija.jensen@sysarb.se
0589-501 60

Ulf Gustavsson

Consultant
ulf.gustavsson@sysarb.se
072-247 54 81

Prata med någon av oss!

Vi vill gärna berätta mer om vad Sysarb gör och kan erbjuda dig.